BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 15816447

nr 1581 6447

Bordslampa

Vakt, keramik / glaskupa. Höjd: 99 cm

Kondition: slitage, skador, klippt sladd

Utrop:

800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:54:59

Tilgman Keramik